Страница 1 от 1

Въпрос към проф. Кременски

Публикувано на: Пет Мар 23, 2012 12:09 pm
от viarcheto
Здравейте, проф. Кременски,
поставена ми е диагноза Атаксия на Фридрайх.Имам син, който през април ще навърши 6 години.По време на бременноста не бе направено изследване на плода, а ми казаха детето като стане на 4 години да го доведем за изследване.Ние така и не сме направили такова изследване, но сега искаме второ дете и трябва да го направим.Въпросът ми е кога можем да дойдем, за да направим консултация с вас относно една втора бременност и дали да дойдем направо с детето?
Благодаря за отделеното внимание.
С Уважение,
Вяра Христова

Re: Въпрос към проф. Кременски

Публикувано на: Пет Мар 23, 2012 7:02 pm
от kremensky
Здравейте Госпожо Христова,

Можете да посетите лабораторията в удобно за вас време за да се обсъди проблема и се планира решаването му.
За предпочитане е да сканирате и ни изпратите медицинския документ и изследванията чрез които е поставена клиничната диагноза.
Добре е да доведете и детето.

Успех

Кременски

Re: Въпрос към проф. Кременски

Публикувано на: Чет Мар 29, 2012 9:03 am
от viarcheto
Здравейте проф.Кременски,
Благодаря Ви за отговора.Само искам да Ви попитам дали ше е удобно да дойдем утре с детето в 09.00 часа, за да се видим с Вас?

Re: Въпрос към проф. Кременски

Публикувано на: Чет Мар 29, 2012 9:28 am
от viarcheto
P.S.Изпратила съм резултатите от ДНК анализа и Епикризата си на zachatie@gmail.com, тъй като не успях да открия друг мейл.
С Уважение,
Вяра Христова

Re: Въпрос към проф. Кременски

Публикувано на: Чет Мар 29, 2012 12:23 pm
от kremensky
Здравейте,

Е-пощата ми е
kremensk@yahoo.com

Моля, използвайте я
Има я в "за нас".

Успех

Re: Въпрос към проф. Кременски

Публикувано на: Чет Мар 29, 2012 12:27 pm
от kremensky
Здравейте,

От 28.03.2012 се налага да отсъствам за 3 седмици.
Моля, обръщайте се към д-р Въжарова и д-р Брадинова.
Поддържам непрекъсната връзка с тях.
Със сигурност са от най-добрите експерти по генетични болести и генетични изследвания у нас.

Успех

Кременски